XV Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego

Zapraszamy do udziału
XV Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana oraz Małopolskie Centrum Edukacji „MEC” zapraszają uczniów małopolskich szkół do wzięcia udziału w XV Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego. W 2019 roku temat przewodnim „Przeglądu” są walki o granice odradzającej się Rzeczpospolitej Polskiej w latach 1918-1922.

XV Przegląd tradycyjnie składa się z konkursu literackiego, plastycznego i fotograficznego oraz przeglądu filmowego, w którym za pomocą nowoczesnych technik młodzież będzie mogła wypowiedzieć się na temat pojęcia patriotyzmu. Na prace uczniów czekamy do 24 maja 2019 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Najlepsze prace nadesłane na konkurs zostaną wykorzystane w „Śpiewniku polskich pieśni patriotycznych” wydawanym w ramach XXXV edycji projektu Młodzież pamięta® w listopadzie 20.

Gala Finałowa XIV Przeglądu Twórczości Patriotycznej połączona z rozdawaniem nagród laureatom odbędzie się w 14 czerwca 2019 roku
w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana Krakowie.

Dodatkowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu:  886 606 096

lub adresem kkedra@cmjordan.krakow.pl