XIII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PATRIOTYCZNEJ MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Wójcik-Szymon-Szkoła-Podstawowa-nr-1-Zakopanem-191x300Małopolskie Centrum Edukacji „MEC” oraz Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zapraszają uczniów małopolskich szkół do wzięcia udziału w XIII Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego. W 2017 roku temat przewodnim „Przeglądu” jest osoba Tadeusza Kościuszki w związku 200. rocznicą jego śmierci.

XIII Przegląd tradycyjnie składa się z konkursu literackiego, plastycznego i fotograficznego oraz przeglądu filmowego, w którym za pomocą nowoczesnych technik młodzież będzie mogła wypowiedzieć się na temat pojęcia patriotyzmu. Na prace uczniów czekamy do 29 maja 2017 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Najlepsze prace nadesłane na konkurs zostaną wykorzystane w „Śpiewniku polskich pieśni patriotycznych” wydawanym w ramach XXXI edycji projektu Młodzież pamięta® w listopadzie 2017

Dodatkowo przyznane zostaną też nagrody specjalne dla autorów w sumie 3 prac plastycznych, fotograficznych i literackich. Nagrody zostaną ufundowane przez Prezydenta Miasta Krakowa – Jacka Majchrowskiego.

Gala Finałowa XIII Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego połączona z rozdawaniem nagród laureatom odbędzie się w 12 czerwca 2017 roku w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana Krakowie.

Regulamin konkursu filmowego

Dodatkowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu: 886-606-096 lub adresem kkedra@cmjordan.krakow.pl

logo_malopolskargb350x175-300x150

„Projekt realizowany przy wsparciu finansowym